Projekt bez tytułu (14)

Słodycze – producent, którego jakości możesz zaufać

Czy wiesz, że tylko 3% Polaków deklaruje, że w ogóle nie je słodyczy? To pokazuje, jak ważnym składnikiem diety większości z nas są słodkie przekąski. Dobra informacja jest natomiast taka, że coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość wybieranych słodyczy, sięgając tylko po te, które mają krótki, naturalny skład i są pozbawione cukru stołowego, czyli sacharozy. Producent słodyczy także nie jest bez znaczenia z punktu widzenia osób, które nie chcą rezygnować z odrobiny słodkości, ale jednocześnie bardzo dbają o zbilansowany jadłospis i po prostu lubią wiedzieć, co jedzą.

Projekt bez tytułu (15)

Czekolada ze stewią – poznaj jej 5 najważniejszych zalet

Rosnące zainteresowanie słodyczami bez cukru sprawia, że ich producenci regularnie wprowadzają na rynek nowe przekąski dopuszczalne w diecie na przykład cukrzyków czy osób dbających o linię. W naszym sklepie internetowym zamówisz np. bardzo popularne czekolady z ksylitolem. Wiemy natomiast, że dla wielu osób nie są one dostatecznie słodkie (szczególnie tych, które wcześniej sięgały wyłącznie po czekoladę mleczną czy białą). W takim przypadku warto zainteresować się czekoladą ze stewią. Ma ona liczne zalety, a 5 najważniejszych omawiamy w naszym artykule.

Projekt bez tytułu (26)

Cukierki bez glutenu. Co warto o nich wiedzieć?

Czy istnieją zdrowe cukierki? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców, którzy z jednej strony chcą dbać o zbilansowaną dietę swoich pociech, a z drugiej nie odmawiać im odrobiny przyjemności. Na szczęście na rynku są już dostępne słodycze, których jedzenie w rozsądnych ilościach nie tylko nie ma negatywnego wpływu na organizm, ale wręcz może być korzystne dla zdrowia z uwagi na zawartość cennych składników odżywczych – znakomitym przykładem są oferowane w naszym sklepie czekolady bez cukru. Tym razem bliżej przyjrzymy się bardzo ciekawym słodyczom, jakimi niewątpliwie są cukierki bez glutenu. Sprawdź, co warto o nich wiedzieć.

Projekt bez tytułu (27)

Czekolada z ksylitolem. Słodka przyjemność bez negatywnych konsekwencji

Czekolady bez cukru to zdecydowanie najchętniej kupowane słodycze dla diabetyków przez klientów naszego sklepu internetowego. Często jednak dostajemy pytania o to, jaką czekoladę wybrać ze względu na rodzaj zastosowanego w niej słodzika. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, natomiast zauważamy, że szczególnie dużą popularnością cieszy się czekolada z ksylitolem. Postanowiliśmy więc rzucić więcej światła na ten produkt i wyjaśnić, dlaczego może on stanowić atrakcyjny składnik diety redukcyjnej czy tym bardziej cukrzycowej.

Projekt bez tytułu (1)

Czekolada 100 procent kakao

Kto z nas nie lubi czekolady? To prawdopodobnie najpopularniejsza przekąska na świecie. Czekolada była znana już około 4000 lat temu, a za jej kolebkę uważa się terytorium dzisiejszego Meksyku (gdzie odkryto pierwsze krzewy kakaowca). Na rynku znajdziemy mnóstwo rodzajów czekolad: gorzkie, mleczne, białe, z bakaliami etc. Czy jednak wiesz, że zdecydowanie najzdrowsza jest czekolada zawierająca 100 procent kakao? Przekonaj się, dlaczego warto włączyć ją do swojej diety.

Projekt bez tytułu

Żelki bez cukru. To będzie nowy przysmak Twojego dziecka!

Zdrowe słodycze to coraz szersza kategoria produktów, które budzą szczególnie duże zainteresowanie wśród diabetyków oraz rodziców. Ci drudzy są świadomi, jak wielki wpływ na rozwój i zdrowie ich dzieci ma dieta, która powinna obfitować w produkty pełnowartościowe. Z drugiej jednak strony każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko ma pokusę sięgania po słodycze i trudno byłoby całkowicie wykluczyć je z jadłospisu pociechy. Na szczęście nie ma takiej potrzeby. Żelki bez cukru to kolejna propozycja z oferty naszego sklepu internetowego, która śmiało może zagościć w domowej spiżarni.

Projekt bez tytułu (19)

Zdrowe cukierki. Sprawdź, komu je polecamy

Choć wielu z nas się do tego oficjalnie nie przyznaje, to bądźmy ze sobą szczerzy – wszyscy lubimy słodycze. Są oczywiście różne preferencje w zakresie ich smaku, rodzaju czy formy, ale regularnie miewamy takie momenty, kiedy po prostu czujemy nieodpartą pokusę sięgnięcia po coś słodkiego. I nie ma w tym nic złego, o ile są to słodycze wysokiej klasy, najlepiej niezawierające cukru. Przykładem mogą być tutaj zdrowe cukierki. Komu warto je zarekomendować?

Projekt bez tytułu (18)

Słodycze 0 kcal? Wyjaśniamy!

Większość z nas zna slogan reklamujący popularną markę cukierków odświeżających oddech, w którym pada deklaracja, że zawierają one tylko „dwie kalorie”. Robiąc zakupy w sklepach spożywczych coraz częściej można się natknąć na różnego rodzaju produkty typu „light” oraz o obniżonej kaloryczności. Czy jednak istnieją słodycze 0 kcal, czyli całkowicie pozbawione wartości energetycznej? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Projekt bez tytułu (2)

Słodycze dla diabetyków. Co warto o nich wiedzieć?

Cukrzyca i słodycze? Większości z nas wydaje się, że takie połączenie jest niemożliwe, a już na pewno niezdrowe. Tymczasem na rynku od dawna są dostępne słodycze dla diabetyków, które bez żadnego ryzyka mogą włączyć do swojej diety osoby chore na cukrzycę. Jak to możliwe? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Projekt bez tytułu (1)

Zdrowe słodycze bez cukru? To wcale nie jest żart!

Słodycze jednoznacznie kojarzą się z produktami spożywczymi podwyższonego ryzyka. Powszechnie obarcza się je winą za epidemię otyłości oraz próchnicy, dlatego w kanonie zdrowego odżywiania znajdziemy dziś zalecenia, aby całkowicie wykluczyć je ze swojej diety. To zbyt daleko idące uogólnienie, które nie uwzględnia ważnej kwestii: na rynku są już dostępne zdrowe słodycze bez cukru. Znajdziesz je w ofercie marki BartFan. Sprawdź, co warto wiedzieć o takich słodyczach i co tak naprawdę sprawia, że uznaje się je za zdrowe przekąski.