slod

Zdrowe słodycze Bartfan

Cukier od dawna gości w naszych domach, ale coraz więcej osób zaczyna go eliminować z diety swojej rodziny. Powód to oczywiście wysoka szkodliwość tego słodkiego przysmaku – może on przyczynić się do rozwoju otyłości, cukrzycy, próchnicy oraz innych chorób cywilizacyjnych. Nie sposób jednak odstawić cukru całkowicie, dlatego przygotowaliśmy dla Was zdrowszą alternatywę – słodycze bez cukru Barfan.

Czym zastępujemy cukier w naszych słodyczach?

Cukier w diecie bardzo łatwo zastąpić zamiennikami, których cechą główną jest niższa kaloryczność w tej samej jednostce objętości lub wręcz brak kalorii, a dodatkową – łagodniejszy wpływ na gospodarkę węglowodanową w organizmie.

Innowacyjne wyroby, które mamy w swojej ofercie, wytwarzamy na bazie fruktozy (cukru dominującego w owocach), stewii oraz ksylitolu – słodzików roślinnych niedostarczających tak wiele kalorii jak popularny, biały cukier. Naszymi słodzikami zastępujemy sacharozę w procesie produkcyjnym, dzięki czemu nasze zdrowe słodycze bez cukru mają słodki smak, ale dużo mniej kalorii i mogą być spożywane przez diabetyków.

Jakie słodycze bez cukru możecie u nas kupić?

Dbamy o wysokie zróżnicowanie naszej oferty, przez co każdy miłośnik słodkości znajdzie u nas coś doskonałego dla siebie. W asortymencie mamy przede wszystkim czekolady o różnej zawartości kakao, pralinki, batony, bakalie w czekoladzie dżemy i smarowidła, chrupki, żelki, słodziki, masła orzechowe oraz cukierki. Polecamy je wszystkim, którzy szukają zdrowszych alternatyw słodyczy, nie rezygnując przy tym z przyjemności jedzenia wyrobów cukierniczych.

Zdrowe słodycze bez cukru Bartfan to również trafiony pomysł na prezent – szczególnie dla miłośników zdrowego żywienia. Nasze wyroby nie tylko nie zawierają cukru – są pełne zdrowych składników odżywczych i przeciwutleniaczy. Znajdziemy w nich owoce i bakalie, a także pełne kakao i zdrowe tłuszcze. Oprócz niezaprzeczalnych walorów zdrowotnych, słodycze Barfan cechuje staranność i estetyka wykonania oraz opakowania. Dzięki temu są idealną alternatywą dla tradycyjnego słodkiego upominku dla bliskiej osoby. Są także eleganckim dodatkiem do popołudniowej herbaty.

Comments are closed.